Sahalar


KEMER COUNTRY GOLF CLUB / İSTANBUL

Ünlü tasarımcı Joan Dudok van Heel tarafından tasarlanan ve Belgrad Ormanı’nın yokuşlu tepeleri arasında kurulmuş olan Kemer Golf Resort; Yemyeşil çim alanlar, orman ve göletler ile ustalıkla şekillendirilmiş tepecikler arasında kurulmuştur. FootGolf Türkiye Açılış organizasyonuna ev sahipliği yaptığı gibi Türkiye’nin ilk resmi FootGolf sahası olma özelliğinide taşımaktadır. Sporun ülkemize gelişinde ve gelişmesinde büyük rol oynamış ve katkılarda bulunmuştur.

Toplam mesafenin 2120 metre olduğu 18 delikli saha 72 pardır.

 

 

 

 KAYA PALAZZO GOLF CLUB / ANTALYA 

Uluslararası çapta ünlü tasarımcı David Jones’un imzasını taşıyan tematik mimari ile Antalya Belek'te çam ormanları içinde 650 dönüm alanda yer alan Kaya Palazzo Golf Club, Akdeniz'in muhteşem doğasında konuklarına benzersiz anlar sunmaktadır.

Türkiye’nin ev sahipliği yaptığı ilk uluslararası turnuva olan European Tour final ayağı 27 Kasım 2015'te Kaya Palazzo Golf Club'ta gerçekleştirmiştir.

 

 

 

KUŞADASI INTERNATIONAL GOLF CLUB / SÖKE

Ege Denizi yanında kend alanında  ilk golf gelişimi, Kuşadası Uluslararası Golf Resort , 6359 metreden fazla alana yayılan ve denizde doğmuş oldukları söylenen tanrı&tanrıçaların doğdukları yere bakan büyüleyici 18 çukurlu şampiyonası golf sahasına ev sahipliği yapıyor. Golf Club ayrıca adına tahsis edilmiş Golf Akademisi ve muhteşem Clubhouse’a sahiptir.

18-delikli şampiyona standartlarındaki golf sahası Jose Canales Galvez Mas Golf Uno Golf Design tarafından dizayn edilmiştir.Ege Denizi ve Milli Park üzerinden büyüleyici manzaralar sizleri beklemektedir.                                                   

 

 

BODRUM GOLF KULÜBÜ / BODRUM

 120 dönüm arazi üzerinde uluslar arası standartlarda kurulan Bodrum Golf & Tenis Kulübü 9 çukur golf sahasıyla golf hizmeti vermektedir. 9 çukur olarak dizayn edilen sahada farklı tee seçenekleri ile 18 çukur golf oynanabilmektedir. Golf sahası beş tane par 3, dört tane par 4 toplam 31 pardan oluşmaktadır. Ayrıca 10 kişilik driving range bölümü, putting ve chipping antrenman bölümleri bulunmaktadır.